Yeni SunucumHosting

SunucumHosting olarak 2017 yılından beri DDOS Korumalı ürün ve servisler ortaya koyarak hizmet vermekteyiz.
2021 yılına kadar üçüncü parti servisler kullanarak bu kategoride hizmetimize devam ettik.


2021 yılının başlarında büyük bir yatırım yaparak hiçbir firma ve servise bağlık kalmaksızın tamamen kendi bünyemizde firewall cihazımız ile müşterilerimizin koruma ihtiyaçlarını karşılamak için adım attık. Bu doğrultuda profesyonel bir yaklaşım ile firewall hizmetini A’dan Z’ye kendi bünyemizde çözümleyebilir hale getirdik.

Bu adımı Nisan 2021’de Vodafone veri merkezine geçerek tamamladık. İlgili firmadan hizmet aldığımız süreçte elimizde olmayan ve direkt veri merkezini ilgilendiren problemler ile ilgilendik. Bu süreç iş yapabilirlik anlamında bizi zorlasa dahi sektörün teveccühünü kazanarak bir çok oyun servisinde lider pozisyona eriştik.

Eylül 2021 itibariyle yapımıza uygun olduğunu testlerimiz ile kanıtladığımız ve İstanbul’un tam merkezinde olan Türknet veri merkezi ile anlaştık. Yoğun bir taşınma sürecinin ardından şuan İstanbul Türknet veri merkezinde 7 adet kabinet, 3Gbit/s anlık hat kullanımı ve yüzlerce server ile hizmet vermekteyiz.

50Gbit Uplinkimiz ve dünyanın en iyi işlemcilerinden olan Threadripper işlemciler ile networkumuzu kesintisiz koruyoruz. 2021 Eylül ortasında son yaptığımız güncellemeler ile Türkiye’nin en iyi gaming firewall kurallarına sahip olduğumuzu da iddia etmekteyiz. Kullandığımız cihazların maliyeti ve harcanan emeğin boyutu ortaya koyulduğunda sektörel rakiplerimizin çok önünde olduğumuz ortadadır. Tamamen tarafımıza ait, en modern router, switch, firewall ve diğer network cihazlarını kullanmaktayız. Tüm bunlara ek olarak Türknet veri merkezinin firewall hizmeti de devremizde aktiftir. Yurt dışı trafiğimizi filtrelemek için ek olarak bir servis daha kullanmaktayız.

Bu yapı içerisinde sektörün ihtiyaçlarını doğru karşılayabilmek adına sunucu yatırımlarımıza devam ederek Ryzen 9, Intel i9, Intel Xeon işlemcili sanal sunucu kiralama portföyümüzü genişlettik. Buna paralel olarak fiziksel sunucu kiralama, sunucu barındırma, kabinet kiralama ağırlıklı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

20 farklı oyunu tamamen otomatik teslimatlı, yönetim panelli bir şekilde müşterilerimize sunmak için altyapı çalışmalarımız da devam etmektedir. Bu sayede bir çok oyunun kurulumu ve yönetiminin getirdiği yükü otonom sistemlere bırakacak, müşterilerimizin hızlı ve kolay işlem yapabilmesini sağlayacağız.

Kesintisiz, hızlı ve stabil bir networke sahip olduğumuz yeni dönemde, benzerlerinin çok ötesinde olan bu yapıda hizmet almak isteyen tüm kullanıcılara en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ek olarak bizden hizmet alan tüm müşterilerimizin de daima arkasında olduğumuzu ve 7/24 destek organizasyonuna artık daha yoğunlaştığımızı bildirmek isteriz.

Eylül 2021 itibariyle kendimize Yeni SunucumHosting diyor ve vizyonumuz çerçevesinde hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları web sitemizdeki canlı destek, ticket desteği ve discord kanalları üzerinden sorabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimizle.
Yeni SunucumHosting’in Ekibi